2017 İlkbahar Saç Rengi Modası

 2017 İlkbahar Saç Rengi Modası

Yaz yaklaştıkça herkesin içi kıpır kıpır. Tabi yaz mevsimine geçiş aynı zamanda değişimi de gerektiriyor. İlkbaharda saç renginizi değiştirmek ve ışıltıyı yakalamak iyi gelecektir. Eğer çılgınlık kanınızda varsa saçlarınızı rengarenk yapabilirsiniz. Sarı tonları da bu ilkbaharda oldukça moda. Tabi Tarık Mengüç sarısı buna dahil değil.

Ünlülerin de tercih ettiği saç renklerini siz deneyin, eski sevgililerinizi ve iş yerindeki fesat insanları çatlatadurun.

1-Pastel

İlham kaynağı ise Jourdan Dunn. Menekşe, pembe ve mavinin tonları saçlara yepyeni görünümler kazandıracak.

pastel-sac

2-Bebek Sarısı

Khloé Kardashian ablamız yapar da biz yapmaz mıyız? Güneşin bebeksi tonları saçlarda.

bebek-sarisi

3-Rose Gold

Sarışınlar bu rengi kolayca uygulayabilirler. Kate Hudson denemiş, olmuş bile. Rose gold sadece saçta değil dekorasyonda ve makyajda da hala çok popüler.

rose-gold-sac

4-Sarı Tonlama

Koyudan açığa doğru tonlanan, sarı dip boya endişesi olanlar için iyi bir seçenek olabilir. Rosie Huntington-Whiteley kadar iyi durur mu bilemeyiz ama mutlaka deneyin.

sari-ton-sac

5-Yeşil

Bella Thorne bu saçı boyatırken nasıl bir kafadaydı? Acaba Greenpeace ile sokakta anket yaptıktan sonra mı bu saç rengine karar verdi? Doğa ana kuaför salonuna sizi çağırıyor…

yesil-sac

6-Kontür

Sarah Jessica Parker denemiş tutmuş. Özellikle tembelseniz ve saç boyasıyla uğraşmak istemiyorum diyorsanız saçlarınızı belli bir kontür çerçevesinde boyatabilirsiniz.

sac-konturu

7-Koyu Çikolata

Genellikle esmerlerde görmeye alışkın olduğumuz bu renk sarışınlar arasında da tercih ediliyor. Bella Hadid trendin başını çekiyor.

bella-hadid-sac

8-Çilek Sarısı

Aslında Nicole Kidman bu rengi uzun zamandır kullanıyor. Farklı bir renk olduğu kesin. Süt beyazı teni olanlar mutlaka denemeli.

turuncu-sac

9-Platin Sarısı

Herkesin görünümünü bir anda değiştiren bu saç aynı zamanda ciddi bir bakım gerektiriyor. Boyattıktan sonra saçlar yıpranabilir. Özenli bakımdan korkan biri değilseniz deneyebilirsiniz. Jennifer Lawrence’da çok seksi durmamış mı?

platin-sarisi

Buse Başkütük

Bunları da Okuyabilirsin!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir