Aldatıldığını Anlamanın Yolları

 Aldatıldığını Anlamanın Yolları

Hepimiz zaman zaman aldatıldığımızı düşünürüz ya da hissederiz. Ama hiçbir zaman gerçek olmasını istemeyiz. Peki aldatıldığımızı nasıl anlarız? Aldatıldığımızı anlamanın birçok yolu var. Bunlar:
aldatildigini-anlamak

Öncelikle sizi hiçbir şey yokken ve eskisinden daha çok sıklıkla sevdiğini söylüyorsa dikkat! Bu karşı tarafın çoğu zaman pişmanlık duymasından kaynaklı oluşan tepkisidir.

seni-seviyorum

Hiç tanımadığınız arkadaş isimleri telefonunda kayıtlı ise.

telefon-rehberi

Yeni hobiler, yeni tarzlar ortaya çıkıyorsa. Örneğin; durup dururken tenis oynamaya kalkıyor ise ya da hayatında hiç spor yapmadığını bildiğiniz kişi bir anda spor aşkı ile yanıp tutuşuyorsa.

komik-spor

Size gelecekten çok sıklık ile bahsediyorsa. Örneğin; olur da bir gün ayrılırsak ile başlayan bir cümle sizi aldattığının bir kesin kanıtıdır. Delil olarak kullanın.

gelecek-hayat

Rüyasında başka isimler sayıklamaya başlıyorsa. Karşı taraf her ne kadar size bir at ismi olduğunu söylese de inanmayın.

uyuyan-adam

Eskisinde çok dışarıda takılıyorsa. Özellikle hiç tanımadığınız bir isimle takılıyorsa emin olun o iş arkadaşı değildir.

seksi-kadin

Özellikle erkekler karşı tarafın her değişikliğini fark etmeyebilir ancak bir körün bile fark edebileceği değişikliğinizi fark etmiyorsa.

once-sonra

Çeşitli bahaneler üretip sizinle eskisinden daha az telefonda konuşuyorsa.

Young businesswoman typing messages.

Eleştirileri kabul etmemeye başlar. Her eleştiride bulunduğunuzda kendini savunmaya alacak hatta kavga bile çıkaracaktır.
sinirli-adam

Bir süre sonra her sorduğunuz soru karşısında sinirlenerek ortayı mahşer yerine çevirecek ve adeta sinir krizleri geçirecektir.
ates-etmek

Bir yere gittiğinizde, evin içinde telefonu saklamaya çalışır rahat bir şekilde ortada bırakmaz. Bu hareket aldatan kişilerin yapabileceği harekettir desek yeridir. Kim bilir ne fotoğraflar ne mesajlar vardır, bizden söylemesi. Ama yine de gaza gelmek yerine beklemenizi öneririz.
kahve-icmek

Baktığınız işler gittikçe boka sarıyor o zaman şöyle kendinizi bir koltuğa atın ve sakince düşünün. Belki de aldatılmak bazen en hayırlısıdır.

seni-keserim

Buse Başkütük

Bunları da Okuyabilirsin!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir