Aşka İnancımızın Kalmadığı An: Brad Pitt ve Angelina Jolie Boşanıyor!

 Aşka İnancımızın Kalmadığı An: Brad Pitt ve Angelina Jolie Boşanıyor!

O imrenerek baktığımız muhteşem aşk sona eriyor! Yıllarca ideal ilişki, gerçek aşk dedik, peki ya sonra?

brad-pitt-angelina-jolie

Bay ve Bayan Smith filmiyle başlayan aşk bir anda bütün dünyayı sarmıştı. Biri dünyanın en güzel kadınlarından biri, diğeri ise en yakışıklı erkeklerinden.

Uğrunda Jennifer Aniston’dan vazgeçen Brad Pitt soluğu Angelina Jolie’nin yanında almıştı. Gerçi mazlumun bedduası tutar derler. Belki de gecikmeli olarak Jennifer Aniston’ın bedduası tutmuş olabilir.

10 yıllık beraberliklerini 2014 yılında evliliğe dönüştüren çift, aynı zamanda çocuklarıyla da gündem olmayı başardılar. Çiftin 3 biyolojik 3 evlatlık olmak üzere 6 çocuğu bulunuyor. Çocukların velayetini isteyen Angelina Jolie bakalım istediği sonucu alacak mı?

angelina-jolie-cocuk

Boşanma sebepleri arasında ise Angelina Jolie’nin dedektif tutması ve Brad Pitt’in oyuncu Marion Cotillard ile ilişki iddiası var. Gerçi Marion Cotillard’ın da dillere destan bir güzelliği var ama ne olursa olsun Brad ve Angelina aşkını asla unutamayacağız.

Umarız bu boşanma davasının kıyısından dönerler ve tüm hayranlarını üzmezler. Birbirlerinden daha iyi birini bulamayacakları ise: KESİN!

Buse Başkütük

Bunları da Okuyabilirsin!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir