Burçların Sinir Bozucu Özellikleri

 Burçların Sinir Bozucu Özellikleri

Herkes, burcunun sinir bozucu özelliklerinin farkındadır elbette. Bazıları üstüne konduramasa da sonuçlar genelde doğru çıkar. “Yok ya ben öyle biri değilim,” diyecekseniz en baştan okumayın. Ya da bunları okuyup sevgilinize, arkadaşınıza da “sen busun işte” diye sitemde de bulunmayın. Bizden uyarması…

Koç Burcu

Kendini beğenen ve burnu havada bir yapısı vardır. Zannederler ki dünya onların çevresinde döner. Aynı zamanda çok da uyuşuklardır. Öylece evde oturup pineklemek isterler. Aman ha sakın koç burcuna aşık olayım falan demeyin. Eğer aşık olursanız bilin ki çile ve ıstırap peşinizi bırakmaz. Hatta aşık olursanız kıçınıza tekme yemeye de hazır olun.

Businessman holding pipe in mouth, smiling, (B&W), portrait

Boğa Burcu

Sanki inat için doğmuşlar. Daha ilk bakışta anlarsınız onun inadını. Gördüğünüz gibi yolunuzu değiştirmenizi öneririz. Gıcık ve psikopat olarak burçların başında gelebilir diyebiliriz. Bu kadar inatçı biriyle herhalde birlikte olmayı düşünmezsiniz. Yok illa aşık olacağım diyorsanız size kolay gelsin…

inatci-boga

İkizler Burcu

Biz bu kadar iki yüzlü bir burç görmedik. Sakın ola bu burçlara güvenmeyin. Bir öyle derler bir böyle! Çok iyi yalan söylerler. Laf olsun diye boş boş konuşurlar. Oyuncu yönleriyle de hemen herkesi ikna etmeyi başarırlar. Evliliği bile sırf insanlara inat olsun diye evlenirler.

iki-yuzlu

Yengeç Burcu

O kadar romantik bir burçtur ki çiçek ala ala en sonunda çiçek alacak parası kalmaz. İflas etse de romantiklikten vazgeçmez. O kadar saflardır ki… Bu durum bazen can sıkmaktadır. Hele tam bir ana kuzusudur. İcraya giren ama yine de romantik bir sevgili istiyorum diyorsanız buyurun aşık olabilirsiniz.

cicek-almak

Aslan Burcu

Aynada kendisini durup durup izleyen kedine bu kadar aşık başka bir burç bulamazsınız. Aynı zamanda çok da havalıdırlar. Ayakları yere bir türlü basmaz. Kendisinin mükemmel biri olduğunu düşündüğü için sizinle sürekli dalga geçer. Eğer bir aslan burcu ile birlikteyseniz sürekli kendisini övmesine göz yummalısınız.

kedi-ve-aslan

Başak Burcu

Temizlik, temizlik, temizlik…Kafayı temizlik diye yedi bitirdi. Mikroplar bile başak burcunu gördü mü kaçıyor artık. Temizlikle o kadar kafayı bozmuştur ki aşka bile zaman kalmaz. Belki bir temizlik ürünleri satan biriyle birlikte olabilir. Kısmet!

temizlik-yapmak

Terazi Burcu

Eğlenmeye bayılan bu burçlar eğlenmekten başka şey bilmezler. Tek bildiği şeydir eğlenmek. Yav, tamam eğlen de neden abartıyorsun ki? Konuşmaya bir şeyler anlatmaya bayılırlar. He bir de yemek var. O kadar eğlenirken kendisi yemek yemekten de asla vazgeçmez.

eglenme-zamani

Akrep Burcu

Kıskanç… Sinsi… Sokmadan duramaz karşısındakini. Eğer onunla aynı ortamdaysanız vay halinize. Avına sinsice yaklaşır. Sinirlendiyse hemen yakar yıkar. Sinirlendiğinde ona hemen güzel ya yakışıklı olduğunu belirtin hemen sakinleşecektir.

cabuk-sinirlenmek

Yay Burcu

Her konuda mutlaka bir fikri vardır. Mutlaka konu ne ise o konuda görüş bildirebilir. Ya arkadaşım bir dur. Sana sorduk mu? Kendilerince her şeyi bilirler. Bayılıyorlar konuşmaya. Anca konuşup dursunlar. Başınızın ağrımasını istemiyorsanız yay burcundan lütfen uzak durun.

cok-konusmak

Oğlak Burcu

Eğer bir deli görürseniz bilin ki o oğlak burcudur. Bütün deliliklerin ve saçmalıkların anasıdır. Bir de yetmezmiş gibi sizi de bu deliliğin içine sürükleyecektir. Bir o kadar da dedim dediktir. Öyle kolay kolay da canı yanmaz. Eğer bu kişiyle birlikte olacaksınız başınıza ne zaman ne geleceğine emin olamayacaksınız.

oglak-burcu

Kova Burcu

Bu ne kapris, bu ne kompleks… Aman Allah’ım… Dik kafalının tekidir. Asla kararlarından vazgeçmezler. Ama bir o kadar da tembellerdir. Ama hiç üşenmez yıllar öncesini hatırlar ve üzülürler. Tam bir sulu gözdür ayrıca. E bu kadar kapristen sonra duygusallık da olsun dimi?

usengec-olmak

Balık Burcu

Hayalperestin önde gidenidir. Sürekli hayal kuran bir yapısı vardır. Bazen o kadar hayalci oluyor ki insan sıkılıyor artık. Bir o kadar da saftır Balık burcu. Hemen üzülür ve sinirlenir. Oyuncağı alınmış çocuk gibi de sürekli ağlar durur.

aglayan-cocuk

admin

Bunları da Okuyabilirsin!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir