Doğal Çiçeklerin Süslediği 15 Düğün Pastası

 Doğal Çiçeklerin Süslediği 15 Düğün Pastası

Herkesin hayali muhteşem bir düğününün olmasıdır. Fakat bazen hayaller ve hayatlar birbirinden farklı olur ve görkemli pastalar maket, ikramlar ise limonata ve kuru pasta olur. O nedenle düğün gününüz gelmeden organizasyonunuzu eksiksiz yapmalısınız. Hem de öyle çok büyük paralara değil uygun fiyatlara bir düğün hazırlamak mümkün.

Gelinlik, tamam! Damatlık tamam! Konuk listesi çoktan hazırlandı bile. Ama düğünlerdeki en önemli ayrıntı menüdür. Eğer konuklarınıza güzel ikramlar sunarsanız sonunda o düğüne geldikleri için keyifli ve mutlu olacaklardır. Menüdeki en önemli nokta ise pastadır. O meşhur pasta seremonisinde öyle bir pastanız olmalı ki maket değil tamamen el emeğinin göz kamaştırıcılığını hissettirmeli. Şeker hamurundan yapılan çiçeklerin yanında bizim tercihimiz taze çiçekler oldu. Taze çiçeklerin verdiği güzellik hiçbir şeker hamurundan yapılmış çiçeğe benzemeyecektir. Üstelik pastanızı ikram ettiğinizde taze çiçeklerle masalara gitmesi herkesin dikkatini çekecektir.

Bu birbirinden güzel pastaları düğününüz için düşünmeyi ihmal etmeyin. Tabi birbirinize yedirirken de dikkatli olun ki komik gelin damat videolarına dönmeyin. Bizden söylemesi!

altin-pasta

cok-katli-pasta

cicek-pasta

cicekli-pasta

minimal-pasta

gul-pasta

gullu-pasta

en-guzel-dugun-pastasi

dugun-pastasi

dantel-pasta

yaprakli-pasta

sade-pasta

renkli-pasta

pembe-pasta

pasta-yapimi

Buse Başkütük

Bunları da Okuyabilirsin!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir