Erkeği Baştan Çıkarmanın ve Mutlu Etmenin 5 Yolu

 Erkeği Baştan Çıkarmanın ve Mutlu Etmenin 5 Yolu

Kızlar aslında çok fazla yapılacak şey yok birkaç tüyo ile her şey istediğiniz gibi gidecektir, hatta gitmeyi bırak koşacaktır. Bakalım ne gibi durumlarda erkekler kucağa atlıyor.

1-Doğal ol, yapmacık olma

Her zaman erkeklerin makyaja ya da kibarlıktan ölen insanlara bayıldığı kanısına varılmış olsa da erkekler aslında doğallığın en güzel makyaj olduğunu dile getirirler. Aşırı makyaj yapan kızların bırak şansı olmasını itici bile geldiği bilinmeli. Erkekler yapmacık tavırlı kızlardan da hoşlanmaz. Kibarlıktan yanında bile yemek yemeye çekinen kızlarımız size sesleniyorum öyle davranınca sıçmadığınızı mı ispatlamaya çalışıyorsunuz? “ O kadar kibarım ki bizim ailede sıçan yok,” Sonuç olarak ilişki ilerleyince “aşkım bana iki menü ya da benim iskender iki porsiyon olsun” demeyi biliyorsunuz. Ne oluyor yani birkaç günde bu ne evrim? Yani demem o ki yiyorsan ye, sıçıyorsan sıç!

dogal-kiz

2-Hediye alma konusu

Parfüm dimi aklınıza ilk gelen? Yeter artık bence polis adamların evini bassa mülteci diye içeri atacak sizin yüzünüzden. Kızlar paraya biraz da siz kıyın artık hoşlandığınız erkeğe ya da erkek arkadaşınıza hediye alırken hoşuna gidebilecek ya da kullanabileceği hediyelerden alın. Örneğin; maç bileti, sevdiği şarkıcının konser bileti, maket arabalar, araba fuarına bilet ya da uzun zamandır almayı düşündüğü bir şeyi hediye olarak alın yani artık parfüm sevdasından vazgeçin.

hediye-almak

3-İlgi alanları

İlgi alanları hakkında araştırmalar yapın. Mesela en basitinden tuttuğu takımı bilin, takım hakkında üç beş bir şeyler öğrenin. Sevdiği kitaplar, şarkı türleri, sanatçılar, sevdiği yemekler ya da filmler hakkında bilgi edinin bunlar her zaman 1-0 önde olmanızı sağlar. Belki ortak noktalarınız bile vardır. Özellikle yemek konusunu ve takım konusunu atlamayın. Bu erkeğinizi mutlu etme konusunda size yardımcı olacak en özel tüyomuz canlar.

bira-ve-adam

4-Annesi ile kendinizi kıyaslama

Kendinizi annesi ile kıyaslamayın. Her zaman kaybedersiniz. Hele ki ciddi bir ilişki durumunuz var ise annesine elinizden geldiği kadar iyi davranın ya da alttan alın. Zaten zamanlar annelerde size alışacaktır. Başta ki maddede yapmacık olma dedin diyenleriniz olacaktır. Ben burada yapmacık davranın diye bir şey demiyorum “ay anneciğim, canım anneciğim” diye de bir şey yok içinizden gelmediği sürece demeyin zaten ancak siz annesine iyi davrandıkça ve annesiyle geçindikçe turşunuz kurulmadan evlenmiş olacaksınız.

kulaklarimla-inanamiyorum

5-Yatakta mutluluğun formülü

Yatakta put gibi durmayın. Onu çıldırtma hamleleri gerçekleştirin. Mesela erkek arkadaşınız ya da eşiniz işteyken ona seksi mesajlar atın. Eve gelmek için can atsın ya da sizinle buluşmak için. Oyun oynayın mesela yatak odasına sizi arzulamasını sağlayacak bir şeyler bırakın ve her şeyden önce ön sevişme yaşayın. Bu onu tatmin ettiği kadar sizi de tatmin edecek ve güzel bir günah gecesi sizi bekleyecek.

grinin-elli-tonu

Buse Başkütük

Bunları da Okuyabilirsin!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir