Erkeklere Göre Müthiş Bir Sevgilinin 10 Özelliği

 Erkeklere Göre Müthiş Bir Sevgilinin 10 Özelliği

Mükemmel ilişkinin tanımını yapamasak da erkeklerin en çok hoşlandığı kızların sahip olduğu özelliklerin listesini yapabildik.

Öncelikle bu özelliklerin tamamını barındıran birini arıyorsanız üzgünüz ki çok zor. O yüzden en azından birkaçına sahip biri hayatınızda ise çok şanslısınız. Sadece beraber mutlu olmaya bakın. Çünkü gerisi teferruat.

1-Bağımsız

Kimse bir erkeğe körü körüne bağlı bir kızdan hoşlanmaz. İş yerinden sonra eve gelip yaşadığı sıkıntıları anlatması ve erkeğin ona ağlayacak bir omuz olması her zaman iyidir. Fakat tek başına da erkek olmadan sorunları çözebilmeli.

bagimsiz-kadin 2-Akıllı

Entelektüel seviyede bir kadının tartışıyor olabilmesi bir erkek için son derece önemlidir. Çünkü akıllı bir kadın ilişkiyi her zaman üst seviyede tutar ve erkeğin sıkılmasına asla izin vermez. Ayrıca seksten konuşabiliyor olması da bonusu.

akilli-kadin

3-Seks

İdeal sevgili ile ten uyumu olmazsa olmaz. Zaman zaman birbirinize küçük sürprizler yapıp kamçı ya da maske kullanabiliyorsanız güzel. En azından yatak odasındaki uyumu yakalayın.

uyumlu-cift

4-Cazibeli

Sadece erkek arkadaşına değil çevreye karşı da güzel gözüken cazibeli bir kadın erkeği mutlu etmeye yeter de artar bile. Kim güzel, bakımlı bir kadınla beraber yürümek istemez ki?

seksi-kadin 5-Saygı

İlişkideki altın kurallardan… Harika bir kız arkadaş saygıdan geçiyor. Tabi karşılıklı olursa!

anlayisli-kiz

6-Erkeksi

İyi bir kız arkadaş sevgilisini playstationa göndermek yerine evinde beraber playstation oynar. Biraz içki biraz bira derken size arkadaşı gibi eşlik eden bir sevgiliye kim hayır diyebilir ki?

bokscu-kiz

7-Dırdır

Eğer bütün akşamı dışarıda geçirdiyseniz ve telefonunuz kapalıysa eve döndüğünüzde yiyeceğiniz dırdırın haddi hesabı yoktur. Fakat ölçülü bir kız arkadaşınız varsa bunları yaşamazsınız. Çünkü nerede dırdır yapıp yapmayacağını çok iyi bilir.

dirdir-yapmak

8-Çevre

Bir erkeğin en aradığı özelliklerden biri de sevgilisinin ailesiyle ve arkadaşlarıyla iyi geçinmesidir. Eğer erkek arkadaşının ailesiyle ve arkadaşlarıyla iyi geçinen bir kız varsa çoktan kendine aşık etti bile.

yakin-arkadas

9-Sevgi

Eğer seni sen olduğun için seviyorsa ve sinir bozucu alışkanlıklarına da katlanıyorsa gerçekten seviyor demektir. Daha ne!

asik-hissetmek 10-Daha iyi bir erkek olmanı istiyorsa,

En önemli madde de bu. Bir kadının ellerinde yoğurulan erkek her zaman daha iyi olur ve mutlu olurlar.

Buse Başkütük

Bunları da Okuyabilirsin!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir