Erkekleri Etkilemenin 10 Yolu

 Erkekleri Etkilemenin 10 Yolu

Bir erkeği tavlamak sanıldığı gibi atomu parçalamaktan daha zor değildir. Aksine bir erkeği aşık etmek, etkilemek, kendine bağlamak ve mutlu etmek oldukça basittir. Ama bunun için bazı püf noktaları bilmenizde fayda var.

Erkeği etkilemek için birçok yöntem vardır. Abartıya kaçmadan bu yöntemleri denemelisiniz. Ama kaş yapayım derken de göz çıkarmayın. Ölçülü ve kararlı olmak ilişkinin ilk kuralıdır. İlgiyi çektikten sonra ise bir mıknatıs gibi erkeği kendinize bağlayabilirsiniz.

Belki bu yöntemleri birçok filmde görmüşüzdür. Ama gerçek hayatta uygulama konusunda kararsızlıklar yaşamış olabiliriz. Tüm tabuları yıkıp bir kere de olsa denemeye ne dersiniz?

1-Kendinize güvenin.

Kendinize güvenmek ilk kuraldır. Kendine güvenen kadın her zaman bir adım önde başlar. Özellikle güzelliğinizin farkında olup karşı tarafa bu şekilde yaklaşmalısınız. Güçsüz ve çekingen kadınlar karşısındaki erkeği elde etme konusunda başarısızdır.

iddiali-olmak

2-Bakımlı olun.

Bakımlı olun derken bunun bir kilo makyaj yapacağınız anlamına gelmediğini vurgulamak isteriz. Bakımlı bir kadın saçından tırnağına, kişisel temizliğinden makyajına kadar karşı tarafı etkiler. En basit olarak ojeleriniz sıyrılsa bile mutlaka tazelemelisiniz.

3-Kıyafetinize özen gösterin.

Demode kıyafetler giymeyin. Modayı yakından takip edin ve modaya tam anlamıyla uymasanız bile mutlaka modern seçimler yapın. Özellikle çanta ve ayakkabı çok önemlidir. İlla ki pahalı şeyler giymenize gerek yok. Uygun fiyatlı giysilerle de harika gözükebilirsiniz.

ilginc-elbise

4-Doğal olun.

Kimse taklitçi birinden hoşlanmaz. Ne olursa olsun başkası gibi konuşmayın, davranmayın, giyinmeyin. Unutmayın ki karşınızdaki kişi sizi, siz olarak bilmeli. Gülüşünüzden bakışlarınıza kadar kendiniz olun.

taklit-etmek

5-Neşeli olmaya dikkat edin.

Empati kurarak bu maddenin önemi anlayabilirsiniz. Karşınızda sürekli somurtan ve eğlenceli bir şeyler söyleseniz dahi gülmeyen biri olduğunda ne düşünürdünüz? İşte bu nedenden dolayı özel bir durumunuz yoksa neşeli olmaya özen gösterin.

somurtan-kedi

6-Her şeyi sormayın.

Dedikoducu teyzeler gibi olmamak için karşı tarafı sorularınızla bunaltmayın. Sakin olun ve bırakın merakınızı bu sefer gidermeyin. Her şeyi sorarsanız karşınızdaki kişiyi bunaltırsınız.

soru-sormayin

7-Uyumlu olmaya çalışın.

Bu maddenin dozunu ayarlamak oldukça önemlidir. Eğer dozu kaçırırsanız her şeye evet diyen biri konumuna düşersiniz. Bu da hiç doğru bir yaklaşım olmaz. Hele ki ilk buluşmaysa!

uyumlu-olmak

8-Gereğinden fazla iltifat etmeyin.

Karşı tarafa sürekli övgüde bulunmak bir süre sonra karşı tarafı egoist birine dönüştürür. İltifat edeceğiniz zamanı ver yeri iyi ayarlayın. Bırakın egolarınızı okşayacak kişi, karşı taraf olsun.

iltifat-etmek

9-Gizemli olun.

Bırakın soruları o sorsun ve sizi tanımaya çalışsın. Her şeyin cevabını hemen vermeyin, biraz oyalayın. Ya da onu etkileyecek kaçamak cevaplar verin, şaşırtın.

gizemli-kadin

10-Sizden bir hatıra bırakın.

O gününüzü ölümsüzleştirecek bir şeyler bırakın. Ya fotoğraf çekilin ya da kokunuzla onu büyüleyin. Mutlaka sizi hatırlayabileceği bir şey olsun. Bu bir hareketiniz dahi olabilir. Her şey yaratıcılığınıza bağlı.

sindirella-ayakkabi

Buse Başkütük

Bunları da Okuyabilirsin!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir