Erkekleri Evliliğe İkna Edecek 12 Alyans Modeli

 Erkekleri Evliliğe İkna Edecek 12 Alyans Modeli

Evlilikten kaçan erkekleri tasarımı son derece şık ve şahsına münhasır olan alyanslar ile ikna edebilirsiniz. İkna edemiyorsanız da sevgilinize hediye edebilirsiniz. Tercih tamamen size kalmış.

Evliliğin olmazsa olmazı alyansların birçok çeşidi var. O çok gördüğümüz tuğralı modelleri de mevcut, tasarımında çığır açmış olan yüzükler de mevcut. Ama artık zincirleri kırıp farklı bir şeyler takmak gerekiyor. Yoksa kadın erkek bir örnek takılan alyanslar sıkıcılıkta zirveyi bulmak üzere. Özellikle kalın modeller içinde erkeklerin alyansları daha düz, kadınların ise pırlanta döşemeli olanları yok mu! Bu modelleri pandalar bile takmaz! Ama bunlara sahip olanları da üzmeyelim, değişmenin zamanı gelmiştir belki de.

Bazı erkekler, yüzüğe karşı alerjisinin olduğunu iddia edip takmamazlık yapabiliyor. Kadınlar bu problemden eşleri için farklı yüzük modelleri deneyerek kurtulabilirler. Hem bu alyanslar çok şık, hem de evliliğe özendirici cinsten. Belki sizi takmaya ikna edemeyiz ama “aa ne kadar da farklı yüzükler varmış,” dedirtebiliriz. Buyuralım o zaman:

1

tasarim-alyans

2

siyah-alyans

3

sari-alyans

4

metalik-alyans

5

karisik-alyans

6

isleme-alyans

7

gumus-alyans

8

dogal-alyans

9

burgu-alyans

10

bakir-alyans

11

yesil-alyans

12

sarmal-yuzuk

Buse Başkütük

Bunları da Okuyabilirsin!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir