Erkeklerin Beden Diline Ait İpuçları

 Erkeklerin Beden Diline Ait İpuçları

Beden dili herkes için çok önemlidir. Çünkü birinin ne anlatmak istediğini ya da ne anlatmak istemediğini beden diliyle çözebiliriz. O nedenle ilişkilerde biraz da gözlemci olmak gerekiyor. Erkeklerin beden dili ile ne anlatmak istediklerini anlamanız bazen ilgi çekici olabilir. Tabi bazen beden diline ait ipuçlarını kaçırmamak için hayatınızı akışına bırakmaktan da vazgeçmeyin. Yoksa bir bakmışsınız, adeta müfettiş Gadget olmuşsunuz.

Kaşlar Yukarı!

Eğer bir erkek gözlerini büyütüp kaşlarını yukarı kaldırıyorsa bu karşı taraftan hoşlandığını ve daha çok ilgilenmek istediğini vurgular.

kas-kaldiran-erkek

Ağzının İçine Bakarcasına

Burada devreye dudaklar giriyor. Bir kadının dudaklarına kilitlenen erkek karşısındaki kadını çok ciddiye alıyor ve dikkatle dinliyordur. Ama bu sadece dikkati değil öpmek istediğini de gösterebilir.

dudaklarina-bakiyorsa

Hareketlere Dikkat

Kalabalık ortamlarda dikkat çekmeye çalışan erkek, üstünü başını düzeltebilir. Gömleğine ya da kravatına çeki düzen verebilir.

ustunu-duzelten-erkek

Göbekler İçeri!

Erkekler genelde hoşlandığı kadınlar karşısında dik durur. Göbeğini içeri çekip daha fit durmaya çalışıyorsa biraz da karşısındakine doğru eğiliyorsa hoşlandığını gösterir.

egilen-erkek

Vücut Taraması

Bir erkek karşısındaki kadını adeta tarayıcı gibi tarıyorsa cinsel dürtüler ön plandadır.

vucuduna-bakiyorsa

admin

Bunları da Okuyabilirsin!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir