Erkeklerin Burçlara Göre Özellikleri

 Erkeklerin Burçlara Göre Özellikleri

Herkesin kendine özel karakterleri vardır. Bu karakter özellikleri de doğası gereği kadın ve erkek olarak ikiye ayrılır. Sizler için erkeklerin burçlarının özelliklerini hazırladık.  Okurken kendinizi bulacağınızdan eminiz!

Koç Burcu Erkeği

Hareketli, maceracı ve heyecan doludur koç burcu erkeği. Karşısındaki kadını ilk anda etkileme özelliğine sahiptir. Eşsiz bir cazibesi vardır. Aynı zamanda çok kıskanç bir yapıya sahiptir.

james-franco-koc-burcu

Boğa Burcu Erkeği

Sevgi ve aşkın temsilcisidir. Kişisel bakımına çok düşkün olan boğa burcu erkeği, istediğini elde etme ve sonunda başarılı olma gibi bir özelliği vardır. Çok iyi bir dost ve çok iyi bir babadır. Sadık ve dürüst olan boğa burcu erkeği işine karışılmasından nefret eder.

channing-tatum-boga-burcu

İkizler Burcu Erkeği

Hazırcevap ve eğlenceli olan ikizler burcu erkeği, yerinde duramayan ve çok hareketli bir yapıya sahiptir. İkizler burcu erkeği için yaramaz ve çocuk ruhlu diyebiliriz. Değişken ve çok yönlü biri olan aynı zamanda bağlanmaktan hoşlanmayan biridir. Konuşma yeteneği iyi olduğu için her zaman herkes tarafından aranılan insanlardır.

chris-evans-ikizler-burcu

Yengeç Burcu Erkeği

Romantik, şefkatli, hassas ve duygusaldır. Set görünmesine rağmen içi sevgi doludur. Ailesi çok önemidir yengeç burcu erkeği için. Adil bir yapıya sahiptir ve fedakardır. Kendisine saygı duyulmasından çok hoşlanır.

yengec-burcu

Aslan Burcu Erkeği

Mert, yetenekli ve yaratıcı şeylerden hoşlanır aslan burcu erkeği. Dikkat çeker ve istediklerini başaran bir yapıya sahiptir. Otoriter biri olup aynı zamanda övülmekten de hoşlanan biridir. Sürprizler ve özel günler önem taşır. Sevdiği kadına karşı da fazlasıyla kıskançtır.

chris-hemsworth-aslan-burcu

Başak Burcu Erkeği

Neşeli ve cana yakındır başak burcu erkeği. Zeki ve titiz olup aynı zamanda duygularıyla değil mantığıyla hareket eder. Kendisi gibi zeki ve bakımlı kadınlara ilgi duyarlar. Yanında taşıdığı kadınla gurur duymak ister ve ahlaki değerlere önem verdiği için aynı şekilde bu konuda da karışışından aynı şeyi bekler. Kariyer ve maddiyat onun için önemlidir.

chris-pine-basak-burcu

Terazi Burcu Erkeği

Aşka aşık olan terazi burcu erkeği, çekici ve cana yakındır. Kadın ruhuna hitap etmeyi iyi bilir. Güzelliklere düşün olduğu için fizikse görünüme de önem verir. Onun için bir bayan güzel, zarf ve kibar olmalıdır. Prensip sahibi bir yapısı vardır. Kitaplar ve dostlar onun için çok önemli olduğundan araştırmacı bir ruha sahiptir.

eminem-terazi-burcu

Akrep Burcu Erkeği

Kıskanç, hırçın, inatçı ve öfkeli bir doğası vardır akrep burcu erkeğinin. İnsan içine girdiğinde mutlaka dikkat çeker. Oldukça popüler olan bu kişi aynı zamanda çekici ve cesurdur. Çok konuşkan biri olmadığı için her kadının onu anlaması pek mümkün değildir. Aklına koyduğu şeyi mutlaka yapan bir yapıya sahiptir. Maceraperest bir ruhu vardır.

ryan-gosling-akrep-burcu

Yay Burcu Erkeği

Zarif ve cömert bir yapıya sahiptir. Her zaman kadınlar için çekici olmuştur. Etkili konuşabilen ve birden fazla konuyla aynı anda ilgilenebilen bir yapıya sahiptir yay burcu erkeği. Kendisine olan güveni oldukça gelişmiştir. Aynı zamanda insanların saygısını kazanmış biridir.

yay-burcu

Oğlak Burcu Erkeği

Sabırlı, cesur ve azimlidir oğlak burcu erkeği. Duygularını ifade etmekten zorlanan aynı zamanda kuruntulu ve kuşkulu bir yapıya sahiptir. Kararlı ve güçlü olmasının yanı sıra kendine koyduğu katı kuralları vardır. Bu yapıları gereği de iş hayatında başarılı olmuşlardır. Aşk hayatları ise kısa süreli değil her zaman uzun süreli olmuştur.

jude-law-oglak-burcu

Kova Burcu Erkeği

Eğitim ve çalışma hayatlarında her zaman başarılı olmuşlardır çalışkan ve mücadeleci biri olmaları nedeniyle. Kova burcu erkeği, yeniliklere açık ve yaratıcılardır. Bilimsel yönleri çok iyidir. Çevresi tarafından çok sevilen bu kişi aşk ilişkilerinde heyecanın bitmesiyle ilişkiden soğur.

kova-burcu

Balık Burcu Erkeği

Duygularıyla yaşayan balık burcu erkeği sevecen ve merhametlidir. Sevgi onun için her şeydir. Arkadaşlık ve dostluk onun için çok önemlidir. Son derece duyarlı olan bu kişi birlikte olduğu kadından sevildiğini duymak ister. Cömert yapısı ile kadınını şımartan balık burcu erkeği, beraber olduğu kadın için her şeyi yapar.

adam-levine-balik-burcu

 

admin

Bunları da Okuyabilirsin!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir