Erkeklerin Kadınlardan Beklediği 5 Gerçekdışı Şey

 Erkeklerin Kadınlardan Beklediği 5 Gerçekdışı Şey

Kadınların olduğu kadar erkeklerin de kafasında ideal bir kadın modeli vardır. Fakat erkeklerin istedikleri şeyler bazen gerçekdışı olabilir. Buradan erkeklere bir tavsiye; eğer bu maddeleri istemekte diretmezseniz, ilişkinizde istediğiniz mutluluğu yakalayabilirsiniz.

1-Kadınlar çabuk hazırlanmalı.

Evet, derken bir çırpıda kolayca bu cümle söylenebiliyor. Peki ya gerçek hayatta? Bir kadının saçı, kıyafeti, çorabı, makyajı derken bu süre uzuyor. Makyaj denilen şey de uzun sürebiliyor. Rimeli, pudrası, ruju, allığı derken… Hele bir de çocuklu kadın için hazırlanma süresi daha da uzuyor.

hazirlanan-kadin

2-Hem zayıf hem de düzgün vücutlu olsun.

Üzgünüz ama bu şart her zaman ve her kişi için geçerli değil. Hem şişman olmasın ama vücudunun orantısı mükemmel olsun diyorsanız bu mümkün değil. Ne de olsa erkeklerin her biri de Cristiano Ronaldo değil!

siska-kadin

3-Erkek arkadaşları olmasın.

Tabi erkekler bunu söylerken nüfusun yarısının erkek olduğunu unutuyorlar. Yıllarca okulda, iş hayatında her kadının birçok arkadaşı olmuştur. Zaten olmaması imkansız. Ayrıca her kadının her tanıdığı erkeğe aşık olacağı gibi bir kural yok.

4-Benim düşüncelerimi anlasın.

Erkekler genelde üzüntülerini ve sevinçlerini kadınlar gibi dolu dolu yaşayamazlar ve her zaman hayatlarındaki kadının onu anlamasını isterler. İyi ama herkes kahin değil ve maalesef bir şeylerin söylenmeden anlaşılması mümkün değil.

dusunen-erkek

5-Benim için kurallarını bozsun.

Bir ilişkiye başlarken en önemli kural şudur ki: ilk buluşmada öpüşülmez. Fakat erkekler bu konuları sıkıcı ve gereksiz bulduklarından kadınların kurallarına uymak yerine kendileri için bozmalarını tercih ediyorlar. Ama unutulmamalı ki bir kadın gerçekten incinmek istemediği için bunları yapıyor. Birbirini iyi tanımak çok önemli.

ilk-bulusma

admin

Bunları da Okuyabilirsin!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir