Gerizekalı Bir Erkekle Beraber Olduğunun 10 Kanıtı

 Gerizekalı Bir Erkekle Beraber Olduğunun 10 Kanıtı

Kimi ilişkiler antidepresana başlatır kimisi ise saçlarının rengini defalarca değiştirmene sebep olur. Zaman zaman sinir krizleri geçirmemek için kendini zor tutarsın. Kafa atıp dövesin gelir ama sakinliğini korumaya da çalışırsın. Eminiz ki bu yazıdan sonra kafanızdan çıkan alevler sönüp yerini sakinliğe bırakacaktır.

İşte bu gerizekalı erkeklerin özelliklerini bilmiyorsan mutlaka okumaya devam et. Ayrıca unutma senden başka kimse değerli değil. Eğer seni hak etmiyorsa unut gitsin. Uğraştığın çabaya değmez.

1-Mesajlara doğru dürüst cevap vermez. Ancak canı istediği zaman çağrılarına döner.

adam-ve-telefon

2-İlgisizliğini ve canının sıkıldığını asla umursamaz. Onun için önemli olan kendisidir.

bencil-adam

3-Güvenilmezdir. Ne zaman canın sıkkın olsa yanında olmaz ama kendisinin morali bozuk olduğunda hep yanında olmanı bekler.

guvenilmez-adam

4-Kişiliğinden çok vücudunla ilgilenir. Onun için önemli olan ne kadar güzel giyindiğin ve fiziğinin ne kadar etkileyici olduğudur.

sapik-adam

5-Şakalarınla dalga geçer ve etrafa karşı seni küçümser. Ama kendisi zaman zaman iğrenç espriler yapar.

komik-adam

6-Çaba göstermez. Siz de ilişkiyi kurtarmak için canla başla mücadele etmeye çalışırsınız.

mutsuz-kadin

7-Sözleri yaptıklarından daha büyüktür. Her şeyi yapacağına dair atıp tutar ama hiçbirini yapmaz.

yalanci-adam

8-Düşüncesizdir ve kırdığını asla fark etmez. Üstelik empati kurma özelliği gelişmemiştir. Empati kelimesini belki de hiç duymamıştır bile.

empati-kurmak

9-Sorumluluk almaz. Ortada bir suç varsa hemen seni suçlar ve kendi suçlu olduğu durumlarda ise mutlaka bir mazeret bulur.

sorumsuz-adam

10-İsteklerine önem vermez. Onun için en önemli olan kendi öncelikleridir. Konuları tartışmak ve çözüme kavuşturmak istemez. Boşuna efor sarf etmiş olursunuz.

komik-jim-carrey

Eğer bu maddelerin senin ilişkinde doğruluk payı varsa ve tanıdık geliyorsa “seni çöpe atacağım poşete yazık” deyip sevgilinizi en yakın iade birimine verebilirsiniz. Çünkü seninle olmak isteyen kişi bunların hiçbirini yapmaz ve gerçekten değer verir. Seninle olmak için istekli bir adam bulmak için kollarını sıyırsan iyi edersin. 😉

we-can-do-it

Buse Başkütük

Bunları da Okuyabilirsin!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir