Sevgiliyle Yaptırılabilecek 20 Dövme

 Sevgiliyle Yaptırılabilecek 20 Dövme

Bu dövmeleri görünce sevgilinizi zorla dövmeciye götürebilirsiniz. Ya da bir taktik olarak önce kendinize yaptırıp sevgilinize de sizdeki dövmenin anlamını tamamlaması için öneride bulunabilirsiniz.

Çift dövmeleri çılgınlığı tam gaz devam ediyor. Artık “gülüm benim”, “gül yüzlüm”, “bitanem”, “hayatımın anlamı”, “kalbimin tek sahibi”, yazılarını görmekten kusma noktasına geldik. Biraz farklılığa ve yaratıcılığa hepimizin ihtiyacı var. Fakat liseli arkadaşlarımızı bu konuda uyarıyoruz. Zira uzun ömrümüz olacak ve hayatınıza birçok kişi girecek. Vücudumuzun yarısını eski sevgililerimizin hatıralarıyla doldurmak istemeyiz değil mi? Çünkü bu bir sonraki ilişkimize yansıyıp kriz noktasına gelebilir ve bu krizi yönetmek zor olabilir.

Ne yaptırırsanız yaptırın mutlaka hijyenik bir ortam olmasına özen gösterin. Yoksa kötü sonuçlar elde edebilirsiniz. Bir de iyi bir dövmeci seçmelisiniz ve iletişiminizi iyi kurmalısınız. Sonunda kimse “faith” yazdıracakken “fatih” yazısıyla karşılaşmak istemez değil mi? İkinci aşamada ise asla pişman olmayacağınız bir dövme yaptırmak. Bu nedenden dolayı çift dövmesi yaptırmak biraz cesaret istiyor. Tüm bunları göze alan arkadaşlarımıza dövmeleriyle beraber aşk dolu yıllar dileriz.

1

ok-ve-kalp

2

ok-dovme

3

minnie-dovme

4

mickey-dovme

5

kart-dovme

6

kar-tanesi-dovme

7

kalp-dovme-modeli

8

kagit-ordek-dovme

9

geyik-dovme

10

gemi-dovme

11

gemici-dovme

12

dinazor-dovme

13

cift-dovme

14

yuzuk-dovme

15

yarim-kalp-dovme

16

yapboz-dovme

17

uzay-dovme

18

ucgen-dovme

19

tarih-dovme

20

star-wars-dovme

Buse Başkütük

Bunları da Okuyabilirsin!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir